Parke Kalıbı Fiyatları Ne Kadardır?

Parke taşı nedir? konu başlıklı makalemizde parke taşının ne olduğu, nerelerde kullanıldığı ve neden tercih edilmesi gerektiği gibi konulara değinmiştik. Bununla beraber Parke Kalıbı başlıklı makalemizde ise parke taşlarının üretiminde kullanılan parke kalıbı ekipmanı ile ilgili önemli bilgilere yer vermiştik. Ayrıca merak edilen konular arasında birde parke kalıbı fiyatları yer almaktadır. Bu makalemizde ise bu sorunun yanıtını vermeye çalışacağız; parke kalıbı fiyatları ne kadardır?

Parke kalıbı üretimi yapan ve yeni girişimciler için araştırma konularının başında yer alan parke kalıbı fiyatları, kalite ve işçilik bakımından elbette değişkenlik göstermektedir. Ayrıca parke kalıbı fiyatlarında bir diğer belirleyici rol oynayan etmen ise, bir çok alanda ihtiyaç duyulan parke taşlarının üretiminde kullanıldığından dolayı, parke kalıbına olan talep oranının olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Diğer yandan parke kalıbı üretiminin zorluğu ve fazla zaman alması parke kalıbı fiyatlarında belirleyici faktörlerden bir diğeri olduğunu da söylemeden geçmemeliyiz.
Üreticilerimizin ve girişimcilerimizin parke kalıbı satın alırken parke kalıbı fiyatları yanı sıra dikkat etmeleri ve iyi araştırma yapmaları gereken bir diğer konu kalıbın kalitesi, parke kalıbı üretimini yapan firmanın kurumsal başarı hikayesi ve referans bilgileri araştırma sürecidir. Beyazlı Group Mad. İnş. Ltd. Şti olarak 2007’den bu yana deneyimli kadromuz ile üretimini gerçekleştirdiğimiz parke kalıplarının satışlarını firmamız, 1500 dolardan başlayan fiyatlar olarak belirlenmiştir. Parke kalıbı fiyatları yukarıda belirttiğimiz etkenlere ve üretilen kalıbın şekline göre de değişkenlik gösterebilmektedir.
Satış sonrası destek hizmetimiz değerli müşterilerimize olası aksaklıklarda önemli derecede yardımcı olmaktadır.
Avrupa standartlarında ve kaliteli hizmet anlayışıyla üretimini gerçekleştirdiğimiz parke kalıbı çeşitlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Parke kalıbı haricinde firmamız, briket kalıbı, çim taşı kalıbı, bordür kalıbı, asmelon kalıbı, strafor ve yağmur oluğu kalıbı üretimleri ve yurt içi, yurt dışı ihracatları gerçekleştirmektedir.
Parke kalıbı fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki yorum bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaralarımızdan bizi rahatlıkla arayabilir ya da e-mail yazarak deneyimli ekibimize sorularınızı yöneltebilirsiniz.
Ekibimiz sizlere her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Beyazlı Group İletişim:

TEL: (+90) 462 321 07 78

E-MAIL: [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir